Meral Akpınar

“Bugüne kadar o kadar çok taşınmam oldu ki, bir yerden bir yere taşınmak kabusum oldu resmen. Ankara Evden Eve taşıma konusunda bu kabusumu yenmemi sağlayan Özler Trans’a çok teşekkür ederim. ”

Metin Uçar

“Ankara dan alınan eşyalarımı İzmir’e götürüp sorunsuz bir şekilde eşyalarımı teslim ettikleri için çok teşekkür ederim. Ankara Asansörlü Nakliye Firması ararken sizi bulduğum için şanslı olduğumu düşünüyorum. Hayırlı işler”

Ramazan Tosyalı

“Nakliye firması bulmak gerçekten çok zor, bu işi yapan o kadar çok firma var ki. Biz çok iyiyiz, biz uzun yıllardır bu işi yapıyoruz diyen o kadar çok  Ankara Nakliyat Firmaları var ki, ama iş taşımaya geldiğinde konuştukları gibi işlerini düzgün yapmadıklarını görüyoruz. Özler Trans ile ne konuştuysam yerine getirdiler. Tabi ki küçük sorunlar oluyor ama çözüm üretiyorlar. Teşekkür ederim. ”

Melike ve Osman

“Eşimin tayini çıktığından nakliye firması aramaya başlamıştım. Yeni evli olduğumuz için, taşıma konusunda çok titizdim. Titizdim ama fiyat konusunda da bizi üzmeyecek bir firma arıyordum:))  Ankara Nakliye Fiyatları araştırması yaparken Özler Trans firması ile karşılaştım. Sorunsuz bir şekilde taşınma işlemlerimi tamamladılar, taşıma sırasında çok konuştuysam hakkınızı helal edin:))  ”

Mustafa Bayramoğlu

“En büyük reklamın referans olduğunu düşünüyorum, bana birisi derse Ankara Evden Eve Nakliyat Firması Tavsiye eder misin diye, Özler Trans ile görüşmelerini söylerim. Ben tüm işlemler için teşekkür ediyorum size, sağ olun. ”

Serap Hanım

“Evimi taşıtırken en çok çekindiğim şey eşyalarıma zarar gelmesiydi. Taşımayı gerçekleştiren arkadaşlar oldukça dikkatli davrandılar ve gerekli paketlemeleri yaparak tedbir aldılar. Aldığım hizmetten memnun kaldım. ”