skip navigation

Taşınırken Kıyafetler Nasıl Toplanır

Taşınırken Kıyafetler Nasıl Toplanır?

Taşınırken Kıyafetler Nasıl Toplanır diye bir arama içerisine girdiyseniz kısa bir süre içinde yeni bir ev değişikliği süreciniz var demektir. Evden Eve Nakliye Firmaları eşyalarınızı taşır ancak size özel olan bazı parçalar vardır. Kıyafetlerde bunlardandır. Taşınma sırasında çok değer verdiğiniz elbiselerin zarar görmesini istemezsiniz. Bu nedenle eşyalarınız taşınırken kıyafetlerinizi nasıl katlarız ve paketleriz bunların cevaplarınız yazımız içerisin de bulabilirsiniz. Elimizden geldiğince sizlere yardımcı olacak ip uçları vermeye çalışacağız. Aklınızda bir soru varsa hemen bizi arayabilirsiniz. Nakliye sürecinde çalışmalarımızın nasıl ilerlediğini çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. Evden Eve Nakliyat Firması olarak hem uygun fiyat hemde sorunsuz bir şekilde istediğiniz gbi yeni adresinize taşıyoruz. Size faydalı olacağını düşündüğümüz Nakliye süreçleri konusunda fayda sağlayacak yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Ev Taşırken Kıyafet Nasıl Toplanır diye merak ettiğiniz tüm adımları iletiyoruz.

Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır

1-Kullanmadığın Kıyafetleri Ayır

Evinizin herhangi bir özel eşyanızı paketlemenin ilk adımı, kullanmadığınız ya da kullanamayacağınız kıyafetlerinizden kurtulmanız gerekir. İhtiyacı olan birilerine vermeniz en doğrusu olacaktır.  Muhtemelen, dolabınızda veya çocuk dolaplarında artık istemediğiniz veya ihtiyacınız olmayan kıyafetler var. Bu eşyaları temizlemek için mükemmel bir zaman da olduğunuzu belirtmek isteriz:)) Taşınma zamanı bu tarz durumlar için mükemmel bir durumdur. Kıyafetleri ayırırken kendisine bazı sorular sorabilirsiniz.

Elbiselerini gezerken kendine sor:

  • Hıımm bunu unutmuşum, modası geçti artık bunu giymem sanırım.
  • Oldukça eski sanırım.
  • biraz yıpranmış bunu çöpe atmalıyım sanki.
  • Bu bana küçük geliyor artık, birilerine versem iyi olacak.
  • Çocuklarım artık büyüdüler, bunları birilerine vermem lazım.

Aslında çok basit, Taşınırken Kıyafetler Nasıl Toplanır sorusunun büyük ayağını tamamlamış oldunuz. Çünkü kıyafetleriniz neredeyse yarıya indi. En önemlisi neyiniz var neyiniz yok gördünüz:))

İşinize yaramayacak kıyafetlerden ve eşyalardan kurtulursanız, bir sonraki Evden Eve Nakliye de  kıyafetler ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.  Duygusallığın size daha fazla zaman, alan ve paraya mal olmasına izin vermeyin. İyi durumda olan ve kullanmadığınız kıyafetlerinizi ve eşyalarınızı  birilerine bağışlayın. Eski yırtık ve kullanamayacağınız kıyafetlerinizin bir kısmını, diğer kırılgan eşyaları paketlemenize ve kutularınızdaki boş boşlukları doldurmanıza yardımcı olması için bile kullanabilirsiniz.

Taşınırken Kıyafetler Nasıl Toplanır

Taşınırken Kıyafetler Nasıl Toplanır

2- Kıyafet Toplarken Giysi Kutu

Ev Taşırken Kıyafet Nasıl toplanır  adımlarını bir bir sıralıyoruz, aslında çoğu adımın bildiğiniz ancak uygulamayı unuttuğunuz yöntemler olduğunu görmüşsünüzdür. Bu hazırlıkları yaptığınızda psikolojik olarak da müthiş bir rahatlık içerisinde olacaksınız. Kıyafetleri paketlerken daha önce hiç bir giysi kutusu kullanmadıysanız, neyi kaçırdığınızı bilmiyorsunuz:)) Bir giysi kutusu (gardırop kutusu olarak da bilinir), dolaba asılı olan kıyafetlerinizi askılarından çıkarmak zorunda kalmadan bir kutuya ve bir sonraki dolabınıza aktarmanıza izin verir. Ek bir bonus olarak, genellikle ayakkabı veya asılı olmayan kazaklar gibi hantal veya sert kıyafetlerinizin  saklanması müthiş yer tasarrufu sağlayacaktır. Sadece giysi kutusunu ağzına kadar doldurmayın:), sonuçta bu kutular taşınacak ağır olmamaları gerekir.

3-Kıyafet Toplarken Kutu Bulamadınız Çöp Torbası Kullanın:)

Taşınırken Giysi(ler) Nasıl Toplanır sorusuna hazırlıklı olmadığınız için giysi kutuları almamış olabilirsiniz. Ancak dert etmeyin birçok farklı yöntem vardır. Eğer bir giysi kutusu için oyalanmak istemiyorsanız, asılı kıyafetleri, kıyafetleri birlikte gruplayarak ve üzerlerine bir çöp torbası giydirerek askılarından çıkarma zahmetine girmeden taşıyabilirsiniz. Çöp torbasını açıklıkların altında tutun ve yukarı doğru kaldırın, askıları dolaba asılan askı kısmının hemen altına bağlayın. Sağlamlığı artırmak için, temel beyaz olanlar yerine ağır siyah çöp torbaları kullanın. Biz bu çöp torbalarına  battal çöp torbası diyoruz. oldukça sağlamdır, epey ağır kıyafet taşıyabilir. Abartmayın ama emi:))

Dolabınız sizi gitmek istediğiniz yere götürebilecek büyülü bir araç olsa idi, yeni evinize taşınmak oldukça keyifli bir deneyim olurdu değil mi? Bununla birlikte, muhtemelen böyle bir ışınlanma cihazına sahip olmadığınız için, evi kolay ve verimli bir şekilde Taşınırken Kıyafetlerinizi Nasıl Paketlenir ile ilgili belirttiğimiz adımları rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Daha net olması açısından aşağıda sıralıyoruz.

Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır

Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır

Büyümüş kıyafetler.

Çocuklarınız varsa, iki yıldan fazla aynı kıyafetleri giyemeyeceklerini biliyorsunuz. Muhtemelen küçük çocuğunuzun ilk adımlarını attığı harika küçük ayakkabıları ve diğer birçok güzel giyim eşyasını tek başına duygusal nedenlerle şimdiye kadar tuttunuz, ama artık bu tarz eşyalarınız varsa birilerine vermek en mantılısı. Taşınırken Kıyafet Nasıl Toplanır sorularını sizlerde artık belirlemeye başlayabilirsiniz.

Yıpranmış Kıyafetler

Bazı kıyafetler diğerlerinden daha rahattır ve her fırsatta bu kıyafetlerinizi giyersiniz. Ancak, favori öğeleriniz çok yıpranmışsa, er ya da geç bunları değiştirmeniz gerekecektir. Taşınma aşaması bu adım olabilir. Bu süreci değerlendirmek adına yıpranmış giysilerinizden kurtulabilirsiniz.

Yinede biz sormak ve danışmak istediğiniz bir husus olursa hemen rayabilirsiniz. Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için Ankara ve Türkiye geneli fiyat teklifi alabilirsiniz. Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır cevapları bu yazımızda sizi aydınlatmamışsa exper personellerimiz size telefonda daha net  bilgiler verebilirler.

Benzer Yazılar

Etimesgut Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şirketimiz uzun yıllar boyunca Etimesgut ve çevresine Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti vermektedir. Kurumsallığımızı elden bırakm...
Ofis Taşıma Nakliyat Firmaları Ankara’da birçok ofis, işyeri bulunmaktadır. Ofis taşıması ev taşımadan biraz daha farklıdır. Bunun nedeni bir iş yürütülmesi ve bu...
Profesyonel Nakliyat Ankara hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yeni bir eve veya ofise taşınmak streslidir. Ev veya işyeri olması fark etmeksizin sizi strese sokacaktır. nakl...
Ankara Nakliyat Şirketleri Ankara Nakliyat Şirketleri belli bir yönetmenliğe uygun hareket etmek zorundalardır. Bu sayede verilen hizmetinde kalitesi artacaktır.Tabii bu tercihte ...
Ankara Dikmen Evden Eve Nakliyat Ankara Dikmen de faliyet gösteren birçok Evden Eve Nakliyat işi yapan şirket vardır. İşinizi yapabilecek kurumsal Nakliye Firmaları içinde kara...
Ankara İçi Evden Eve Nakliyat Ankara İçi Evden Eve Nakliye hizmetini veren birçok kurumsal firma olduğunu sanırız ancak bu firmaların maalesef birçoğu aracı yani komisyoncul...