skip navigation

Hizmet Süreci

Nakliyat
Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları içinde bizimle iletişime geçtiğinizde çağrı merkezi ekiplerimiz sizleri karşılayacaklardır. Ev eşyalarınızın taşınması konusunda aklınızda bulunan tüm detayları çağrı ekibimize iletebilirsiniz. Dilerseniz sizlere teklif verebilmemiz için expertiz ekiplerimizi sizlere yönlendirebiliriz. Bizi hemen arayın, size özel tekliflerimizi değerlendirelim.
  • Size Özel Teklifler
  • Sigortalı Asansörlü Nakliyat
  • İşinde Uzman Kadro
Nakliyat
Bize ulaştıktan sonra çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz expertiz ekiplerimize ulaşarak müşterilerimizin uygun bir zaman diliminde ziyaret edilmesi hususunda randevu talep ederler. Uygunluğa göre oluşturulan randevu günü ve saatinde expertiz ekiplerimiz müşterilerimizi evinde ziyaret eder. Taşınacak eşyaların ve eşyaların bulunduğu evin konumu detaylıca incelenir. Müşterilerimiz akıllarında bulunan tüm soruları expertiz ekiplerimize iletebilir, sorularına cevap bulabilirler.
  • Sözümüzün Arkasındayız
  • İşe Göre Fiyatlar
  • Sigortalı Taşıma
Nakliyat
Expertiz müşteri ekiplerimizin ziyareti sonrasında yapılan expertize göre verdiğimiz teklifin kabulunden sonra sözleşme için karşılıklı mutabık kalınır. Sözleşme içeriğinde müşteriyi ve firmamızı koruyacak anlaşılır bir şekilde detaylı maddeler yer almaktadır. Ankara Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde en önemli detay sözleşmedir. Sözleşme olmadan kesinlikle sözlü bir anlaşma yapmayınız.
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Ankara Nakliyat
  • Hijyen Kurallarına Uygunluk
Nakliyat
Planlanan gün ve saatinde nakliye ekiplerimiz taşınacak evin önünde bulunurlar. Gerekli araç ve gereçlerin temini tam olarak sağlanmış olur. Taşınma sürecinin başlaması için gerekli adımlar atılır. Asansör kurulumu için gerekli önlemler alınarak süreç başlar. Evden eve nakliyat sürecinde asansörlü nakliyat yapmamızın en büyük sebebi eşyalarınızın zarar görmemesidir. İşinde uzman personellerimiz sökülecek eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli adımları atacaktır. Sökülen eşyalarınız kaliteli paketleme malzemelerimiz ile kurallara uygun paketlenip daha önceden hijyeni sağlanmış araçlarımızla taşınır. Alınan eşyalar yeni adresine götürülür. Yine uzman ekiplerimiz sökülen eşyaların montajını yaparak müşterilerimizin istediği yere eşyalar kurulur. Evden Eve Nakliyat süreci tamamlandıktan sonra saha ekip amirimiz müşterimizi arayarak herhangi bir sorun olup olmadığını sorarak memnuniyet araması gerçekleştirir. Sonrasında süreç tamamlanmış olur.