skip navigation

Hakkımızda

1998 yılında Nakliye sektörüne giriş yapan firmamız geçen bu süre içerisinde gerekli tecrübelere sahip olmuştur. Sektöre giriş yaptığımızda  bugünün kolaylıkları yoktu maalesef. Yüksek katlı binalara eşya taşıma işini insan gücüyle yaparken şimdi asansörlü araçlarımız ile güvenli bir şekilde yapmaktayız. Amacımız hizmet verdiğimiz müşterilerimize sorunsuz nakliye süreci yaşatmaktır. Uzun yıllardır aynı sektörde kalıp hizmet vermek yıllar boyunca ayakta kalmak gerçekten çok zordur, şirketimiz hizmet vermeye devam edecek ve rekabetçi fiyatları ile müşterilere de bir avantaj sunmaya devam edecektir.

Belki ev eşyalarının yurtiçi taşımacılığına ihtiyacınız vardır, belki de şehirlerarası bir nakliye hizmetine ihtiyacınız vardır .
Kim bilir, belki de ofisinizi taşıtmak istersiniz.

Her biri farklı bir görev, farklı bir uzmanlık. Sizi anlıyoruz ve ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayacak hizmetler geliştiriyoruz.

Mesela her yıl çok sayıda firma, yüzlerce aile, yeni iş anlaşması, sporcu transferi, yeni hayat, yeni başlangıçlar kapımızı çalıyor.

Bazen ev içi eşya taşımacılığına, bazen de uluslararası ev eşyası taşımacılığına rehberlik ediyoruz. Sadece evlerini değil aynı zamanda onların anılarını, değerli eşyalarını, sevdiklerini de taşınıyoruz; Özenle yaşamları.

Ofislerinizin nakliyesi için her zaman yanınızdayız. Bu süreçte işinizi, yatırımınızı, çalışmanızı ve hayallerinizi taşıdığımızı biliyoruz.

Her nesneyi bir sanat eseri olarak görüyoruz. Bu titizlikle aynı zamanda sanat eserlerini taşıyoruz ve müze ulaşımını yapıyoruz.

Bu bizim yaptığımız şey. 1999’ten beri binlerce aileyi yeni evlerine, işinizi yeni adresine, değerli sanat eserlerini dünyanın bir yerinden diğerine taşıyoruz. Herkes için daha zor ve riskli olan taşıma işlemini daha kolay, daha konforlu hale getiriyoruz ve riskleri ortadan kaldırıyoruz.

Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, uluslararası çözüm ortaklarımız, uzmanlığımız ve özel paketleme sistemlerimiz ile düşünmeden hareket etme imkanı sunuyoruz.

Dünyadaki herhangi bir yerden başka bir yere. Yurt içi veya yurt dışı. Yeni adresiniz nerede olursa olsun, bize emanet ettiğiniz her şeyi güvenli bir şekilde yerine ulaştırmak bizim görevimizdir. İstediğin zaman gelebilirsin.