Etimesgut’ta birçok ofis ve iş yeri bulunmaktadır. Bunların bazıları yüksek katlı binalarda bulunuyor bazıları yüksek katlı binalardan başka bir binaya taşınıyor. Sonuç olarak evlerde olduğu gibi ofislerde de Etimesgut Evden Eve Asansörlü Nakliyat hizmetine ihtiyaç duyulabilir.

Ofis eşyaları ev eşyaları gibi değerlidir. Zarar görmesi işletmeniz için fazladan maliyete neden olabilir. Bilgisayarlar, yazıcılar, fotokopi makinaları veya bir güzellik merkezinin pahalı bakım cihazları vb. bunları hassas bir şekilde taşımak gerekir. Etimesgut Evden Eve Asansörlü Nakliyat hizmetimiz işte burada devreye giriyor. Güzelce paketlenen eşyalarınızı asansörlü nakliyeyle rahatlıkla taşırız.

7/24 Etimesgut Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Firmamız bizimle önceden iletişime geçerek randevu aldığınız sürece haftanın istediğiniz günü ve saatinde taşınmanızı gerçekleştirebilir. Örneğin ofisinizi taşıyorsanız pazar günü taşınmak isteyebilirsiniz veya cuma günü mesai bitiminde taşınmak isteyebilirsiniz. Dediğimiz gibi önceden arayarak randevu aldığınız sürece ihtiyacınıza uygun olarak taşınmanızı gerçekleştirebiliriz. Firmamız sadece Ankara içinde değil ülke çapında taşınma hizmetleri vermektedir. İster Ankara’dan İstanbul’a isterseniz Ankara’da Van’a taşınıyor olun eşyalarınızı özenle ve hızlı şekilde taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hizmetlerimiz dilerseniz sigortalı olarak gerçekleşir. Eşyalarınıza gelen zararlar sigorta kapsamında karşılanır. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilir ve uzman ekibimizle görüşebilirsiniz.

Etimesgut Evden Eve Asansörlü Nakliyat hizmetleri veren firmamız ayrıca sizin için depolama hizmeti de sunmaktadır. Bazı durumlarda evinizi hemen boşaltmanız gerekir ancak yeni taşınacağınız ev hazır olmayabilir. Bunun gibi birçok farklı sorun yaşayabilirsiniz ancak hiç sorun değil. Firmamız özel alanlarda sizin için eşyalarınızı saklayabilir.

Uzman ekip üyemiz evinize gelerek eşya miktarlarınıza bakarak size bir fiyat teklifi sunacaktır. Bu şekilde az eşyanız varsa daha fazla ödemek zorunda kalmazsınız ve sonradan farklı bir fiyatla karşılaşmazsınız ne konuşulduysa o fiyat geçerli olacaktır.

Bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edebilirsiniz. En uygun fiyata en kaliteli nakliye hizmetleri için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.