Blog2019-07-08T23:59:26+00:00

Nakliyekapida.com Blog

Nakliye Sektörüne Yönelik Güncel Yazılar

Mutlu Müşteriler

Geri Bildirimler

Yasemin Bozdağ

“Bir ilden bir ile gitmek başlı başına bir sorun eğer güvenilir bir firma bulamazsanız.  Ankara Şehirler Arası nakliyat firması ararken karşılaştığımız Özlet Trans ile sözleşme imzalayarak anlaştık. Kalabalık ekip olması bana güven verdi, tavsiye ederim.”

Orbay Yaman

“Nakliye demek çile demek:)) İşi bilen birileri ile çalışmazsanız inanın hayattan soğursunuz. Sırf ucuz olsun diye, yabancı eleman çalıştırıp taşıma işi yapan firmalardan uzak durun. Ne dediğinizi anlatamazsınız bildiklerini yaparlar. Ankara Nakliyat Hizmetleri için Özler Trans firmasını öneririm. Kendi ailesinin fertlerinin çalıştığını söylediler, hem kalabalık hem anlaşabildik. ”

İsmet Uyanık

“Keçiörenden Çankaya ilçesine taşınmaya karar verdik, aradığımız evi bulduk. Zor kısım ise nakliye firması bulmaktı. Çankaya Nakliyat  Firmaları araştırması yapmaya başladık. Çok kurumsal görünenleri aradık afaki fiyatlar verdiler. Nasıl hizmet vereceklerini değilde; biz çok iyiyiz, çok profesyoneliz gibi cümleler kurdular. Elektirik alamadık, Özler Trans ile görüştük, kendileri ile anlaştık, memnun kaldık. Bizden yorum istediler seve seve dedik:))”

Hepinize Çok Teşekkür Ederiz.

Biz Sizi Arayalım

Arama Talebinde Bulunun

Numaranızı gönderin, müşteri temsilcilerimiz sizi arasın.