skip navigation

Ankara Nakliye Kurumsal Firmaları

Taşınmaya karar verdiyseniz birçok yapmanız gereken iş sizi bekliyor demektir. Bu işleri en aza indirmek için Ankara Nakliye Kurumsal Firmaları ile çalışarak taşınma stresinizi profesyonel kişilere emanet edebilirsiniz.

Taşınmak her zaman zor ve streslidir. İster yakın bir mahalleye taşının isterseniz başka bir şehre yine de eşyaların toplanması, adres değişikliği, eşyaların taşınması her şeyin aynı şekilde yapıması gerekir. İşler ikisinde de neredeyse aynıdır. Şehirlerarası veya şehiriçi taşınmanız fark etmeksizin kurumsal bir Ankara Nakliye Kurumsal Firmaları ile çalışmanız en iyisi olacaktır.

Ankara Nakliye Kurumsal Firmaları Hizmetleri

Kurumsal nakliye firmaları size birçok nakliye hizmetini profesyonel olarak sunmaktadır. Nakliye firmasının hizmetleri sayesinde hem eşyalarınız zarar görmeden taşınır hem de taşınma stresini yaşamazsınız.

Ankara Nakliye Kurumsal Firmaları hizmetleri arasında şunlar bulunur:

Evden Eve Kurumsal Nakliye Hizmeti

Kurumsal nakliye firmaları evden eve taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde aynı şehir içinde daha uygun fiyata taşınma seçeneğiniz olur. Ankara içinde istediğimiz semte Ankara Nakliye Kurumsal Firmaları ile taşınabilirsiniz.

Taşınmak ister aynı şehirde olsun isterseniz farklı bir şehirde olsun zordur. Bu yüzden şehiriçi nakliyede de kurumsal bir nakliye firmasından destek almalısınız.

Tam Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Kurumsal nakliye firması sizin için tüm eşyalarınızı profesyonelce paketleyerek taşıyabilir. Sizin yapmanız gereken tek şey özel ve değerli eşyalarınızı yanınıza almak olacaktır.

Taşınmanın en zor işlerinden birisi eşyaların paketlenmesidir. Bu zaman alıcı bir iştir, mutfakta tüm bardak ve tabakları tek tek sarmak günlerinizi alabilir. Ayrıca bu işi profesyonelce yapmanız gerekir. Eğer önemsemeden eşyaları sararsanız eşyalar kırılabilir ve zarar görebilir.

Ankara Kurumsal Nakliye Firmaları

Paketleme işini kendiniz yapmanız gerektiğinde taşınmadan 2-3 hafta önce paketlemeye başlamanız gerekir. Peki paketleyince eşyalarınızı nasıl kullanacaksınız? 2-3 hafta sizin için çok zor geçecek. Nakliye firması sizin için taşınma işlemini gerçekleştirdiğinde ise taşınma günü sabah erkenden gelen ekip üyeleri odaları paylaşarak çok kısa süre içerisinde profesyonel ambalajlama araçlarıyla kısa sürede ambalajlama işlemini gerçekleştirecektir.

Ayrıca yeni evinize taşınan eşyalarınız sizin istediğiniz yerlere tek tek açılarak yerleştirilecektir. Hem paketleme hem de açma, yerleştirme işlerinden kurtulmuş olacaksınız.

Ankara Nakliye Kurumsal Firmaları sizin için mobilyaları monte ve demonte yapacaktır. Mobilyalarınız rahat taşınması için bölümlere ayrılmalıdır. Ekip üyeleri bu işlemi yapacaktır. Beyaz eşyalarınızı kullanılabilir şekilde kurarak size teslim edilecektir. Ayrıca bir tesisatçı çağırmanıza gerek kalmayacak.

Depolama Hizmetleri

Ankara Nakliye Kurumsal Firmaları sizin için depolama hizmetleri sunabilir. Depolama hizmetleri ile dilereniz tüm eşyalarınızı dilerseniz eşyalarınızın bir bölümünü güvenle saklayabilirsiniz.

Bazen başka bir yere taşınırsınız ama eşyalarınızı götüremezsiniz. Bir süre içinse eşyaları satıp yerine daha sonra yenilerini almak çok maliyetli olacaktır. Bunun gibi durumlarda depolama hizmeti almanız en iyi olacaktır.

Depolama hizmetlerinde depolar güvenli ve temizdir. Gönül rahatlığıyla eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Kargo Parsiyel Taşıma Hizmeti

Nakliye firmaları şehirlerarası taşımacılıkta parsiyel taşıma hizmeti de vermektedir. Parsiyel taşımaya şöyle bir örnek verebiliriz:

Ankara’dan İzmir’e taşındığınızı düşünelim ama çok fazla eşyanız yok. Doğal olarak tam taşıma parası ödemek istemiyorsunuz. Nakliye firmasıyla iletişime geçerek yakın zamanda İzmir’e gidip gitmeyeceklerini veya ne zaman gideceklerini öğrenerek nakliye arabasındaki boş yere sizin eşyaların konulmasını sağlayabilirsiniz. Böylece çok uygun bir fiyata eşyanızı taşıyabilirsiniz.

Bunun için nakliye firmasıyla önceden iletişime geçerek zaman ayarlamak en doğrusu olacaktır.

Ticari Nakliye Hizmeti

Ticari nakliye ve ofis nakliye hizmeti evden eve nakliyeden daha farklıdır. Ticari nakliyede bazen büyük bir iş yeri taşınabilir. İçindeki eşyaların taşınması gerekebilir. Bu eşyalar o işyerinin sermayesidir bu yüzden eşyaların kesinlikle zarar görmemesi gerekir. İşyerindeki elemanlar eşyaları taşırken zarar verebilir. Ankara Nakliye Kurumsal Firmaları profesyonel olarak eşyaları taşıyacaktır. Bu şekilde eşyalar zarar görmeden ve sigortalı olarak taşınabilecektir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

  • Rekabetçi fiyatlar
  •  Lisanslı ve tamamen sigortalı
  •  Tüm Türkiye’ye taşıma hizmeti
  •  Üniformalı ve güvenilir taşıyıcılar
  •  Yeni nakliye araçları
  •  Tam donanımlı hizmet
  • Asansörlü taşıma hizmeti

Firmamız sizin için en iyi fiyatları sunacaktır. Evinize gelen expertizimiz eşyalarınızı genel olarak inceleyerek eşya miktarı ve taşınma yerinize göre sizin için uygun bir fiyat belirleyecektir. Size sunulan fiyat teklifini kabul etmenizle birlikte taşınma günü ve saati kararlaştırılacaktır.

Firmamızın araçları ve ambalajlama malzemeleri tamamen yenidir. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.  Profesyonel ve güler yüzlü personel, yeni konumunuzdaki öğeleri taşıma ve ayarlama, ambalaj malzemeleri ve hizmetleri, kamyon yükleme ve kamyon boşaltma, mobilya demontajı ve yeniden montajı vb. birçok hizmeti nakliye firması sunmaktadır.

Benzer Yazılar

Ankara’da birçok nakliye firması var, bu firmaları aradığınızda hepsi size farklı fiyat seçenekleri sunacaktır. Ankara Nakliye Fiyatı seçeneklerini etkileyen birçok...
Firmamız yıllardır Ankara İçi Evden Eve Nakliye hizmetleri veren, kurumsal bir firmadır. Sizler için her zaman en iyi hizmeti vermeye odaklanarak eşyalarınızı güvenle taş...
Ankara’da yaşıyorsanız taşınmanın ne kadar sık yaşanabileceğini biliyorsunuzdur. Ankara memur ve öğrenci şehri olarak nakliye firmalarının en çok çalıştığı ye...
Taşınırken Kıyafetler Nasıl Toplanır? Taşınırken Kıyafetler Nasıl Toplanır diye bir arama içerisine girdiyseniz kısa bir süre içinde yeni bir ev değişikliği sürecini...
Ankara Profesyonel Nakliyat Firmaları Taşınmak gerçekten stresli bir süreç. Taşınmanın stresini azaltmak için Ankara Profesyonel Nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz...
Etimesgut Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şirketimiz uzun yıllar boyunca Etimesgut ve çevresine Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti vermektedir. Kurumsallığımızı elden bırakm...