skip navigation

Ankara Nakliye Fiyatları

Ankara Nakliye Fiyatları sigortalı nakliye, asansörlü nakliye ve VİP nakliye hizmeti olarak fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlarımız Ankara’da olabilecek en uygun, hizmetlerimiz ise Ankara’daki en kaliteli nakliye hizmetidir.

Nakliyat hizmet fiyatlarımız eğitimli personel, şehir içi ve şehir dışı nakliye bedeli, evden eve veya ofis nakliye, sigortalı hizmetleri de kapsamaktadır. Fiyatlarımız konusunda ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Ankara Evden Eve Nakliye Fiyatları

Ankara Nakliye Fiyatları bir evin büyüklüğü ve eşya fazlalığına göre değişebilmektedir. Evinize gelecek olan ekspertiz görevlimiz size kesin bir fiyat teklifi sunacak ve kabul etmeniz durumunda taşınma işleminizi gerçekleştireceğiz.

Fiyat Listemiz

  1. Sigortalı Nakliye 500 TL’den başlayan fiyatlarla,
  2. Asansörlü Nakliye 750 TL’den başlayan fiyatlarla,
  3. VİP nakliye hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nakliye firmaları size eşyalarınızı görmeden kesin bir fiyat veremez. Sizin eşyalarınız daha azsa fazla ödemenize gerek kalmayabilir veya çok fazlaysa sizden daha sonra ek ücret isteyebilirler. Bu yüzden firmamız her eve ekspertiz göndererek kesin bir fiyat belirleme yolunu izlemektedir. Bu da sonradan çıkabilecek maliyetlerin önüne geçmek için en iyi yöntemdir.

Bir nakliye firması anlaşmanıza uygun olarak eşyalarınızı tek tek sararak paketler ve nakliye aracına taşır. Sizin hiçbir iş yapmanız gerekmez. Eşyalarınız yeni eve veya ofise taşındığında ise sizin istediğiniz yerlere yine tek tek açılarak yerleştirilir. Tam paket taşıma hizmetimizle hem eşyalarınız zarar görmeden, özenle paketlenerek taşınır hem de paketleme işleminde yorulmamış olursunuz.

Evden Eve Taşıma için Ankara Nakliye Fiyatları daha farklı ofis veya ticari taşıma için Nakliyat Fiyatları farklılık gösterecektir. Bizi arayarak müşteri temsilcimizle görüşebilir ve fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.