skip navigation

Ankara Nakliye Fiyatı

Ankara’da birçok nakliye firması var, bu firmaları aradığınızda hepsi size farklı fiyat seçenekleri sunacaktır. Ankara Nakliye Fiyatı seçeneklerini etkileyen birçok faktör bulunur.

Bir firma size fiyat teklifi sunmadan önce evinize ücretsiz expertiz yollayarak eşya miktarınıza ve eşyaların taşınacağı yerin uzaklığına göre fiyat teklifi sunmalıdır.

Ankara Nakliye Fiyatı Nedir?

Sizlere şu an kesin olarak bir fiyat vermemiz mümkün değil. Bunun nedenleri:

  • Taşınacak eşya miktarının herkes için farklı olması.
  • Şehiriçi veya şehirler arası nakliyenin nereye yapılacağı, ne kadar uzağa yapılacağı önemli.
  • Tam hizmet paketleme mi istiyorsunuz sadece taşıma mı?
  • Asansörlü nakliye hizmeti lazım olacak mı?
  • Depolama hizmeti lazım mı?

Birçok faktör Ankara Nakliye Fiyatı farklılaşmasına neden olur. Her firma size ayrı fiyat sunabilir ancak alacağınız hizmet kalitesinden emin değilseniz daha az ödemeniz size avantaj değil dezavantaj olarak dönecektir.

Ankara Nakliye Fiyatı Avantajları

Şu bir gerçek ki bir şey çok ucuzsa ondan çok fazla kalite veya işlev beklemek hata olur. Taşınması gereken birkaç parça eşyanız varsa tabi ki Ankara Nakliye Fiyatı ucuza taşıyan birilerini bulmanız daha mantıklı olur. Ancak bir ev veya bir ofis taşınacaksa fiyatlandırmada hangi hizmetleri verdiklerini ve firma hakkındaki yorumları mutlaka takip etmelisiniz.

Çok ucuza nakliye hizmeti veren bir firma mutlaka bir şeyleri eksik yapıyordur. Örneğin firmamız ücretsiz expertiz ve tam hizmet paketleme, sigortalı nakliye gibi birçok hizmet vermektedir. Seçtiğiniz hizmet tarzına göre fiyatlarımız değişmektedir.

Örneğin evinize ait mobilyaların taşınması esnasında özellikle çok büyüklerse sökülüp yeni evinizde yeniden monte edilmesi gerekir. Nakliye firmalarının çoğu bunun için başkasını bulmanız gerektiğini söyler. Tecrübeli ve deneyimli firmamız mobilyaların sökülüp takılması, beyaz eşyaların kullanılır şekilde teslim edilmesi gibi birçok hizmeti sizlere sunar.

Taşıma hizmetleri için size söz verdiğimiz tarih ve saatte yerinde oluruz. Sizinle nasıl anlaştıysak eşyalarınızı o şekilde taşır ve yerleştiririz. Taşımanın yapılacağı gün ekstra bir değişiklik yaşamazsınız. Sizi yormadan en kolay şekilde tüm eşyalarınızı taşır ve yerleştiririz.

Ankara Nakliye Fiyatları

Evden Eve Asansörlü Nakliye Hizmeti

Evinizi taşımak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ekibimiz 22 yılı aşkın süredir binlerce evin taşınmasını sağladı ve sağlamaya devam ediyor. Yüksek katlı bir apartmana taşınıyorsanız asansörlü hizmetimizle eşyalarınızı zarar görmeden ve hızlı şekilde taşıyabiliriz. Ankara Nakliye Fiyatları Farklı bir şehire taşınıyorsanız ve asansörlü taşımaya ihtiyacınız varsa firmamız size yine yardımcı olabilir. Bizimle iletişime geçin ve ayrıntılı bilgi alın.

Ofis ve İş Yerleri İçin Asansörlü Nakliye Hizmeti

Başkentte birçok iş yeri bulunmaktadır. Bunların bazıları yüksek katlı binalarda bulunuyor bazıları yüksek katlı binalardan başka bir binaya taşınıyor. Nihayetinde evlerde olduğu gibi ofislerde de Nakliyat hizmetine ihtiyaç duyulabilir. Aynı zamanda iş yeri malzemeleri ev eşyaları gibi değerlidir. Zarar görmesi işletmeniz için fazladan maliyete neden olabilir. Bilgisayarlar, yazıcılar, fotokopi makinaları veya bir güzellik merkezinin pahalı bakım cihazları vb. bunları hassas bir şekilde taşımak gerekir. Nakliyat hizmetimiz işte burada devreye giriyor. Güzelce paketlenen eşyalarınızı asansörlü nakliyeyle rahatlıkla taşırız.

 

Benzer Yazılar

Taşınmaya karar verdiyseniz birçok yapmanız gereken iş sizi bekliyor demektir....
Ankara da faliyet gösteren şirketimiz Evden Eve Nakliye hizmetleri için tüm Türkiye’ye taşıma yapmaktadır. Kendi araçlarımız hizmet vermekteyiz, kendi araç filomuz iç...
Ankara Asansörlü Nakliyat Evden Eve Taşınma işlemlerinin yükü hafifleten bir hizmet dalı vardır; Ankara Asansörlü Nakliyat. Eşyaların yüksek katlara rahat çıkabilmesi, z...
Taşınmaya mı karar verdiniz? Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları sizin yerinize tüm taşınma işlemlerini gerçekleştirebilir....
Ankara’da nakliye firması bulmak çok kolay. Ancak Ankara İçi Evden Eve Nakliyat hizmetini profesyonelce yapan bir firmayı bulmak gerçekten zor bir iş. Nakliye hizmetini pro...
Bir evi taşımak her zaman stres vericidir ve sizi birçok açıdan sizi strese sokabilir. Yeni bir şehir ya da mahalle, yeni bir ev, yapılması gereken birçok iş her şey üst üs...