skip navigation

Ankara Nakliyat

Ankara Nakliyat ekibi olarak bazı bilgilendirmelerimiz bu yazı içinde olacaktır.  Başkent; memurların ve öğrencilerin çok yaşadığı bir şehir olduğu için nakliye ihtiyacının en fazla olduğu şehirlerimizden birisidir.Taşınmak herkesi strese sokan, yorucu ve zorlayıcı bir iştir. Ankara Nakliyat firması profesyonel olarak taşınmanıza yardımcı olabilir. Firmamız yıllardır taşınma işini profesyonel olarak yapmaktadır. Edindiğimiz tecrübe ile son teknoloji araçlarımızı kullanarak sizlerin yormadan ve strese sokmadan taşınmanızı sağlıyoruz. Ankara Nakliye firması ile yorulmadan evinizi taşıyabilirsiniz.

Ankara Nakliyat Firması Hizmetleri

Nakliye Firması dendiğinde sadece eşyalarınızı nakliye aracına taşıma ve boşaltma işlemleri aklınıza gelmesin. Firmamız sizin için birçok hizmeti sunmaktadır. Nakliye hizmetlerimiz şu şekildedir:

Tam Eşya Toplama ve Paketleme

Taşınmanın en yorucu kısımlarından biri tek tek tüm eşyaları toplayarak, zarar görmelerini engeleyecek şekilde paketlemektir. Bunun için sağlam koliler, bantlar, battaniyeler ve korucu plastik sargılar bulmanız gerekir. Mutfaktaki tüm tabakları tek tek sararak kaldırmanız gerekir.

Paketleme işlemini yetiştirmek için taşınmadan bir hafta önce paketlemeye başlamanız gerekir ve bu süre içinde eşyalarınızı kullanamazsınız.

Ankara Nakliyat tam paketleme hizmetimizle mutfak, banyo, salon, yatak odası da dahil olmak üzere her odanız ve odalarınızdaki tüm eşyaları güvenle paketleriz. Sizden sadece değerli ve özel eşyalarınızı yanınıza almanızı rica ediyoruz. Geride kalan her şeyi dikkatlice paketleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Firmamız eşyalarınızı yeni evinize istediğiniz şekilde tek tek yerleştirmektedir. Tabaklar, koltuklar, nevresimler … Siz bize gösterin biz yerine koyalım.

Dediğimiz gibi sizi yormadan, strese sokmadan taşınmanızı sağlıyoruz.

Asansörlü Nakliye Hizmeti

Yüksek katlı bir binadan taşınıyorsanız veya yüksek katlı bir binaya taşınıyorsanız eşyaların yukarıya çıkarılması sıkıntı olabilir. Asansörlü nakliye ile hem hızlı hem de istediğiniz kata taşınabilirsiniz.

Asansör sistemi üzerine konulan kutular hemen yukarı çıkarılır. Yukarıdaki elemanlarımız kutuları alarak açar ve hepsini sizin istediğiniz yerlere yerleştirir. Bu şekilde taşınmanız çok kısa sürer.

Depolama Hizmeti

Depolama hizmeti bazı eşyalarınızı evinizde tutmak istemediğinizde, bir süre ev bulamadığınızda ve başka yerde kalacağınızda vb. birçok durumda kullanılabilir. Tüm eşyalarınızı depoya verebileceğiniz gibi eşyalarınızdan bazılarını da depoya verebilirsiniz.

Depolama alanamınız temiz ve güvenlidir. Eşyalarınızın güvende ve temiz şekilde saklandığından emin olabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız sadece evden eve nakliye hizmeti değil aynı zamanda şehirler arası nakliye hizmeti de sunmaktadır. İller arası nakliye hizmetimizle Ankara’dan istediğiniz şehire taşınmanıza yardımcı olabiliriz.

Uzun nakliyelerde ekibimiz deneyimli olduğu için eşyalarınıza zarar gelmeden hızlı ve güvenli şekilde taşınacaktır.

Neden Ankara Nakliyat Hizmetleri İçin Bizi Seçmelisiniz?

  • Esnek düzenlemeler
  • Dakik varış ve teslimat
  • Verimli performans
  • Sorumlu yaklaşım
  • Saygılı tutum

Ankara Nakliyat için profesyonel ve kurumsal bir firma ile çalışarak hem maddi hem de manevi olarak birçok avantaj sağlarsınız. Arkadaşlarınız veya akrabalarınızdan taşınma için yardım isteyebilirsiniz ancak unutmayın! Onlar profesyonel taşıyıcılar değil. Eşyalarınızı taşırken kırabilirler, eve taşıyıp olduğu gibi bırakırlar ve her şeyi tek tek kendiniz yerleştirmek zorunda kalırsınız veya taşınma günü son anda gelemeyeceklerini söyleyerek sizi yarı yolda bırakabilirler.

Profesyonel bir firmayla çalıştığınızda bunların hiçbirisi sizin için sorun olmaz. Tam saatinde gelen kurumsal elemanlar üniformaları ve ayakları galoşlu bir şekilde evinize girerek temiz ve titiz şekilde eşyalarınızı toplarlar.

Ankara Nakliyat

Ankara Nakliyat

 Nakliye Firması İle Çalışmanın Avantajları

Bir nakliye firması kiralamanın birçok avantajı vardır. Stresten uzak, hiç yorulmadan taşınmak ister misiniz? O zaman tek yapmanız gereken bir nakliye firmasını arayarak profesyonel elemanların eşyalarınızı taşımasını izleyebilirsiniz.

Sadece özel ve değerli eşyalarınızı yanınıza almanız yeterli olacaktır. Her şeyi ekibimiz paketleyecek, toparlayacak ve nakliye aracına taşıyacaktır.

Bununla da kalmıyor. Nakliye ekibi tüm eşyaları araçtan indirerek yeni evinize hepsini tek tek sizin istediğiniz şekilde yerleştirecektir. Eşyalarınızın kurulumunu sağalayan ekip elemanları mobilyaların sökülüp yeniden takılma işlemlerini yaparlar. Beyaz eşyaların yeniden kurulup çalışacak hale gelmesini sağlarlar. Ayrıca lambalarınıza da takarlar. Bunu yapabilecek çok az akraba veya arkadaş vardır. Riske girmek yerine profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışmanız en iyisi olacaktır.

Tüm eşyalarınız özellikle kırılma riski bulunan eşyalarınız özenle paketlenir. Kabarcıklı naylonlara sarılarak paketlenen bardak ve tabaklarınız güvenle taşınır.

Büyük küçük demeden tüm mobilyalarınız güvenle taşınır. Bazı firmalar çok büyük mobilyaları taşıyamayacağını söyleyebilir, ekibimiz her tür mobilyayı güvenle taşıyacaktır. Örneğin piyanolar, kanepeler, kitaplıklar, antikalar,  duvar üniteleri gibi her çeşit mobilyayı güvenle taşıyabiliriz.

Taşınma Adımları Nelerdir?

Ankara Nakliye taşınma sistemini adım adım özetlememiz gerekirse:

Ücretsiz Expertiz

Bizi aradığınızda size en iyi fiyat teklifiniz verebilmek için evinize ekip üyelerimizden biri olan expertimizi yollarız. Expertizimiz genel olarak odalarınıza bakar ve oda sayısına, eşya miktarına, eşyaların taşınacağı yere, sigortalı nakiye isteğinize göre size bir fiyat teklifi sunar. Fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda bir taşınma günü belirlenir ve o gün sabah erkenden elemanlarımız evinize gelir.

Nakliye Günü

Taşınma günü ekip üyelerimiz sabah erken gelirler. Bunun nedeni hem işin geç saatlere kalmaması hem de nakliye aracının park edilmesinin sabah erken saatlerde daha kolay olmasıdır. Nakliye aracı büyük olduğu için önceden park yerinin ayarlanması daha iyi olacaktır. Pazar günleri ve sabah erken saatlerde trafik sorunu olmadığı için bu gün ve saatlerde nakiye daha hızlı olabilmektedir.

Benzer Yazılar

Şirketimiz Ankaranın tüm bölgeleri; en başta Eryaman Evden Eve Nakliyat hizmeti sunmaktadır. Kendi Ev Eşyası Taşıma araçlarımız ile uzun yıllardır aynı sektörde Nakliye...
Taşımacılık Fiyatları Ankara 2020 Taşımacılık Fiyatları Ankara için bir arama içerisindeyseniz, taşınma durumunuz söz konusu demektir. Bu durumda şirketimizden hem bilgi...
Etimesgut Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şirketimiz uzun yıllar boyunca Etimesgut ve çevresine Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti vermektedir. Kurumsallığımızı elden bırakm...
Kurumsal Nakliye Ankara Firmaları sizin için profesyonel nakliye hizmetleri sunarlar. İyi bir nakliye firması yani kurumsal olarak çalışan nakliye firmaları her hizmeti tam zama...
Taşıma ihtiyaçlarınızı karşılayacağına güvendiğimiz çok çeşitli donanımlara sahibiz. Nakliye  bölümümüz, alternatif gereksinimleri karşılamamıza yardımcı olabi...
Ankara Profesyonel Nakliyat Firmaları Taşınmak gerçekten stresli bir süreç. Taşınmanın stresini azaltmak için Ankara Profesyonel Nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz...