skip navigation

Ankara Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık ciddiye alınması gereken bir iştir. Hem maddi hem de manevi değeri olan eşyalarınızın güvenle taşınması gerekir. Ankara Evden Eve Taşımacılık sizin için en iyi şekilde eşyalarınızı taşıyarak, istediğiniz şekilde yerleştirecektir.

İnsanlar için en stresli işlerden birisi taşınmaktır. Tüm eşyaların toplanması, tüm faturalar için adres değişikliği, çocuklar varsa okul değişikliği, eşyaların taşınması vb. birçok iş üst üste gelir ve bu işlerin kısa bir süre içerisinde tamamlanması gerekir.

Tüm bu iş yükünü üzerinizden alabilecek firma Ankara Evden Eve Taşımacılık Firmaları dır.

Ankara Evden Eve Taşımacılık Firması Kiralama Nedenleri Nelerdir?

İyi bir Nakliye firması kiralamanın birçok nedeni vardır. Bunların en önemlilerini sizler için listeledik. Neden eşyalarınızı akrabalarınıza veya arkadaşlarınıza taşıtmak yerine kurumsal bir firma ile çalışmalısınız?

Kurumsal Nakliye Firması Kiralamanın Avantajları

Kurumsal bir firma ile çalışmanın birçok avantajı bulunur. Eşyalarınızı akrabalarınız, arkadaşlarınız veya ücretli tuttuğunuz kişiler taşıdığında eşyalarınız güvende değildir.

Bir arkadaşınız eşyanızı istemeden kırdığında parasını veya eşyanın yenisini isteyemezsiniz. Ancak kurumsal bir firma eşyalarınızı en iyi şekilde paketleyecek ve kırılma olasılığını en aza indirecektir. Yine de bu bir kaza ve istemeden herkesin başına gelebilir. Eğer nakliye firması eşyanızı taşırken kırarsa sigortalı nakliye kapsamında eşyanızın ücreti sizi geri ödenecektir.

Ankara Evden Eve Taşımacılık Firması

Böyle bir fırsat varken neden kendi bulduğunuz ücretli ve hiç tanımadığınız bir hamalı veya akrabalarınıza eşyalarınızı taşıtarak eşyalarınızı riske atasınız.

Kurumsal bir firma ile çalışmanın diğer bir avantajı ise güvenilir elemanlar ile çalışmalarıdır.

Nakliye firması tüm elemanlarının sigortasını ve güvenlikle ilgili bilgilerini tam olarak bulundurur. Elemanların hepsi yıllardır firmada çalışmaktadır ve hepsinin geçmişi bilinir. Bu iki açıdan önemlidir:

Evinize giren kişinin güvenilir birisi olmasını istersiniz. Eşyalarınızı taşıyacak ve yeni evinize gelecek bu kişi gerçekten iyi biri olmalı. Kurumsal bir firma sizin için zaten güvenilir kişileri işe alacaktır.

İkinci önemli kısım ise sağlık sigortasıdır. Parayla tuttuğunuz bir hamal eşyalarınızı taşırken yaralanabilir hatta hiç istenmese de bir kaza sonucunda ölebilir. Eğer çalışan kişinin günlük sigortasını yaptırmadıysanız büyük cezalar ödeyebilirsiniz.

Hem eşyalarınızı hem de kendinizi riske atmamak için kurumsal bir Ankara Evden Eve Taşımacılık firmasıyla çalışmanız en iyisi olacaktır.

Tam Hizmet Paketleme ve Ambalajlama

Taşınmanın en zor yanlarından birisi eşyaları paketlemek, sarmak ve kırılmadan taşınmasını sağlamaktır. Eşyaların güvenliği için paketleme malzemelerinin taşınmaya uygun olarak seçilmesi gerekir.

Ankara Evden Eve Taşımacılık firması özel ambalajlama malzemeleri kullanır. Mobilyaları ve beyaz eşyaları özel nakliye battaniyeleri ile sarar ve tabakları, bardakları kabarcıklı naylonlarla tek tek sararak paketlerler.

Tencere, tabak gibi mutfak eşyaları ayrıca özellikle sağlam ve geniş plastik bidonlara konularak taşınır.

Nakliye firması özel ve değerli eşyalarınız dışında her şeyi paketler. Sizin hiçbir şeyi ellemenize gerek kalmaz. Ayrıca yeni evinize gelen eşyaları tek tek açarak sizin gösterdiğiniz yerlere yerleştirirler. Taşınmanız gerçekten çok kolay şekilde gerçekleşir.

Depolama Hizmeti Avantajı

Ankara Evden Eve Taşımacılık firması gerektiği takdirde size depolama hizmetleri sunabilir. Eşyalarınız yeni eve sığmadıysa, bir süre evde kalmayacaksanız veya sebebi ne olursa olsun eşyalarınızın bir bölümünü, tamamını depoda saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Temiz ve güvenlikli depolarda eşyalarınız dilediğiniz kadar kalabilir. Bu sayede eşyalarınızı satmak ve daha sonra yenilerini almak zorunda kalmazsınız.

Asansörlü Taşıma Hizmeti Avantajı

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık firmalarının verdiği en iyi hizmetlerden biri de asansörlü nakliye hizmetidir. Asansörlü taşıma çok önemlidir. Yüksek katlı bir binaya kolayca ve hızlı şekilde taşınmanızı sağalayan asansör aparatı ile hiçbir zorluk çekmeden istediğiniz kata taşınabilirsiniz.

Taşınacağınız apartmanda asansör olabilir ancak genelde asansörlerin taşınmada kullanılması yasaktır. Bazen de asansörler çok küçük olur. Apartmanın merdiven dairesi dar olabilir. Bu durumlarda asansörlü nakliye hizmeti almak tek çözümdür.

Şehirlerarası Nakliye Hizmeti Avantajı

Farklı bir şehre taşınıyorsanız nakliye hizmetlerinden yararlanmanız gerekir. Nakliye firması istediğiniz şehre ve istediğiniz zamanda taşınmanızı sağlayacaktır. Sizin yapmanız gereken tek şey firmayı arayarak anlaşmak olacak. Diğer tüm nakliye işlemlerini sizin için nakliye firması halledecektir.

Nakliye Adımları Nelerdir?

Nakliye profesyonel bir firmaya bırakıldığında çok kolay adımlardan oluşur. Öncelikle kendinize bir taşınma planı hazırlayın. Fatura ve resmi kurumlar için adres değişimleri gibi önemli bilgileri bir kağıda yazarak tek tek bu işlemleri halledin.

Nakliye firmasını bir aydan önceden aramaya çalışın böylece tam istediğiniz gün ve zamanda yer ayırtmayı garanti altına almış olursunuz.

Nakliye firması size hemen bir fiyat teklifi sunamaz evinize gelen firma görevlisi eşya miktarı ve taşınma yerine göre bir fiyat teklifi sunacak, eğer teklifi kabul ederseniz nakliye günü için anlaşabilirsiniz.

Nakliye günü Ankara Evden Eve Taşımacılık ekibi erken saatte evinize gelerek kısa ve dikkatli şekilde paketleme işini halledecektir. Özel ve değerli eşyalarınızın dışında tüm eşyaları paketleyerek taşıma kamyonuna yükleyecekler. Yeni evinize götürerek tek tek açarak sizin istediğiniz yerlere yerleştireceklerdir.

Ankara Evden Eve Taşımacılık ekibi mobilyaları sökerek yeni evinizde yeniden birleştirirler. Ayrıca beyaz eşyaları kullanılabilir durumda size teslim ederler. Ayrıca tesisatçı ve elektrikçi çağırmanıza gerek kalmaz.

 

 

 

Benzer Yazılar

Taşınmanızın süreci sizi yorabilir veya strese sokabilir. Ankara Ev Taşıma Şirketleri ile çalışmak ise bu süreci en iyi şekilde atlatmanızı sağlar. Firmamız taşınma ...
Etimesgut Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şirketimiz uzun yıllar boyunca Etimesgut ve çevresine Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti vermektedir. Kurumsallığımızı elden bırakm...
Firmamız yıllardır Ankara İçi Evden Eve Nakliye hizmetleri veren, kurumsal bir firmadır. Sizler için her zaman en iyi hizmeti vermeye odaklanarak eşyalarınızı güvenle taş...
Taşınmaya mı karar verdiniz? Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları sizin yerinize tüm taşınma işlemlerini gerçekleştirebilir....
Mamak Evden Eve Ankara Ankara nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Özellikle Mamak Evden Eve Nakliye hizmetlerinde yoğun olarak çalıştığımızı belirtmek isteriz. Mamak bö...
Evden Eve Nakliyat Mamak ekibimizi arayarak güncel fiyat bilgisi ve aklınızda bulunan tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Genç araç filomuz ile aynı aynı birçok nakliye  hizm...