skip navigation

Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları

Taşınmaya mı karar verdiniz? Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları sizin yerinize tüm taşınma işlemlerini gerçekleştirebilir.

Profesyonel bir nakliye firması size birçok hizmet seçeneğini uygun fiyata sunarak stresten ve yorgunluktan uzak bir taşınma gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

Neden Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları Kiralamalısınız?

Çoğu insan nakliye firması ile çalışmanın maliyetli olduğunu düşünerek bunu kendisi, akrabaları veya arkadaşlarıyla daha ucuza halledebileceğini düşünür. Bir nakliye firması kiralamanın size hem maddi hem de manevi olarak birçok avantajı olacaktır.

Ankara’da birçok nakliye firması var. Bu firmalardan size en uygun olanını seçerek daha az maliyetle daha iyi bir taşınma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Nakliye firması kiralamanın birçok avantajı mevcuttur. Bunlar:

Taşınmanın Stresinden Kurtulursunuz

Taşınmanın en kötü taraflarından birisi taşınmanıza haftalar bile kalsa stresinin başlamamış olmasıdır. Taşınmanızı kendiniz gerçekleştirecekseniz evinizi en az bir hafta öncesinden toplamaya başlamanız gerekir. Eşyalarınızı kutulamak için sağlam ambalajlar toplamalısınız.

Mutfak eşyalarını tek tek sarıp paketlemelisiniz. Tüm eşyaları kutulamanız gerektiği için taşınmadan önce bir eşya gerektiğinde ambalajı yeniden açıp tekrar kapamanız gerekecektir.

Paketleme stresi bitince eşyalarınızı taşıması için arkadaşlarınızı veya akrabalarınızı ayarlama stresi başlar. Taşınma günü işi olmayan birilerini bulmak biraz zor olabilir. Ayrıca paketleri taşırken önemsemeyecekleri için eşyalarınız zarar görebilir.

Eşyaları taşımak için ayrıca büyük bir kamyon kiralamanız gerekir. Eşyaları taşıyıp yerleştirirken beyaz eşyaların kurulması, lambaların takılması, mobilyaların sökülüp yeniden takılması vb. işlemler için tesisatçı, elektrikçi veya mobilyacı çağırmanız gerekir. Tüm bu işlemler sizi fazlasıyla strese sokacaktır. Stresten kurtulmanın tek yolu profesyonel bir Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları kiralamaktır.

Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları

Nakliye Firması Kiralamak Daha Az Maliyet Gerektirir

Nakliye firması kiralamak sanıldığının aksine size daha az maliyet sağlayacaktır. Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları görevlisi evinize gelerek eşya miktarınıza bakacak ve taşındığınız yerin uzaklığı, eşya miktarınıza göre size isteğinize göre sigortalı ve sigortasız taşınma bedeli sunacaktır.

Profesyonel nakliye hizmeti almadığınız takdirde kamyon kiralama, en az bir iki tane taşıyıcı tutma, paketleme için malzeme alma ve paketlemeye zaman ayırma, taşıyan kişilere yemek verme, eşyaların taşınırken zarar görmesi; mobilya, elektrik işleri, beyaz eşya kurulumu gibi işler için birini çağırmanız gibi birçok ek masrafınız olacaktır. Üzerine bir de tüm iş sizin üzerinizde olacak yorgunluğu, stresi fazlasıyla yaşayacaksınız.

Kurumsal bir Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları elemanından hizmet aldığınızda asansörlü nakliye, mobilya sökme ve kurulumu, beyaz eşya kurulumu gibi birçok hizmeti alırsınız. Firma tüm eşyalarınızı sizin için paketler, açar ve yerleştirir.

Güvenilir Nakliye Hizmeti

İyi bir nakliye firması kiraladığınız zaman size en iyi elemanları gönderecektir. Elemanlar özenle seçilmiş, üniformalı, belgeleri tam olarak çalışırlar. Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları tüm elemanları yıllardır firmada çalışan, tanınan kişilerdir. Evinize giren, eşyalarınızı taşıyan kişilere tamamen güvenebilirsiniz.

Dışarıdan taşıma için birilerini kiraladığınızda bu kişilerin nasıl insanlar olduğunu bilemezsiniz. Eşyalarınızı taşıyacak, evinizi görecek olan kişilere güven duymalısınız.

Ankara Taşınma Hizmetleri

Nakliye hizmetleri sizin üzerinizdeki tüm yükü almak için oluşturulmuştur. Nakliye için ne gerekiyorsa nakliye ekibi sizin için gerçekleştirecektir.

Taşıma hizmetleri için bir firma kiralayarak hiçbir şey yapmadan taşınmanızı gerçekleştirebilirsiniz. Bir firma kiralayın ve nakliye ekibi sizin için her işlemi yapsın.

Asansörlü Taşıma Hizmeti

Asansörlü taşıma hizmeti nakliye aracının arkasına takılarak yüksek katlara eşya taşımayı sağlayan asansör sistemine verilen isimdir.

Asansörlü taşıma ile apartmanlara kolaylıkla taşınabilirsiniz. Asansörlerin koridorları dardır, asansörü olsa bile taşıma için asansör sakinleri tarafından kullanılması yasaklanmış veya çok küçük olabilir. Bu gibi durumlarda eşyaların apartmanın yüksek katlarına taşınması için mutlaka bir asansörlü taşıma aracı gerekir.

Asansörlü taşıma aracına nakliye kutuları yüklenir, hızlı bir şekilde yukarıya çıkarılır balkondan gerekirse pencere sökülere eşyalar içeri alınır. Pencere yine nakliye firması tarafından yerine takılır sizin bir şey yapmanıza gerek kalmaz.

Ambalaj ve Paketleme Hizmeti

Ambalaj ve paketleme taşınmanın hem çok zaman alan hem de en önemli kısmıdır. Paketleme ve ambalajlama önemsenmeden yapılırsa eşyalar büyük zarar görebilir ve bu size taşınmadan daha fazla maliyete sebep olabilir.

Nakliye firması ekibi sizin için tüm eşyaları özenle paketler. Siz sadece özel ve değerli eşyalarınızı yanınıza alırsınız onun dışında kalan her şeyi nakliye ekibi hızlı ve güvenilir şekilde paketler.

Mobilyalar ve beyaz eşyalar nakliyede kullanılan özel battaniyelerle sarılır. Mutfakta tabak ve bardaklar baloncuklu poşetler ve kağıtlarla tek tek paketlenerek sarılır. Hepsi kalın mukavvalara konulur bu sayede zarar görmeden yeni evinize taşınırlar.

Nakliye ekibi eşyalarınızı güvenle araçtan indirdikten sonra tüm kutuları açarak sizin istediğiniz yerlere ve şekilde eşyaları yerleştirir. Yani hem eşyaların tolanması hem de yerlerine konulması için nakliye ekibi her şeyi yapacaktır.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşıması ev taşımasından daha farklıdır. Evraklar, dosyalar, bilgisayar gibi teknolojik araçların taşınması büyük dikkat gerektirir. Şirketinizde bulunan tüm evrakların gizliliğinin öneminin farkındayız.

Tüm dosyaları aldığımız gibi düzenle kolilere koyarak aynı şekilde yerlerine koyulması sağlanır. Bunun için bir çalışanınızın ekibi yönlendirmesi yeterlidir. Bilgisayar ve kabloları, fotokopi makinaları, yazıcılar hepsi aynı şekilde özenle taşınır ve kabloları ile kurulumları yine ekip tarafından yapılır.

Ofis taşıma için en kısa zamanda işe başlanması için hem hızlı hem de özenle yapılır.

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmeti ile bütün eşyalarınızı veya sadece bir kısmını depolayarak saklayabilirsiniz. Bazen geçici olarak farklı bir yerde kalmanız gerekir ve eşyalarınızı satmak istemezsiniz. Bazen yeni eviniz size küçük gelir ve atmak istemediğiniz eşyaları saklamak isterseniz. Her ne olursa olsun eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz bir yer var.

Uygun bir ücret karşılığında eşyalarınız güvenle korunacak ve saklanacaktır.

Evden Eve Nakliye

Nakliye firmaları şehirlerarası nakliye hizmetinin yanında evden eve nakliye hizmeti de vermektedir. Evden eve nakliye şehirlerarası nakliyeden daha uygun fiyatlıdır.

Şehiriçi nakliyede en kolay şekilde taşınmak için profesyonel bir nakliye firması ile çalışmak en doğrusu olacaktır.

Benzer Yazılar

Ankara Batıkent Nakliye Ankara ilinde verdiğimiz hizmet bölgeleri içinde Batıkent Nakliye işlerimiz tüm hızıyla devam etmekte. Malum ülkemizde son günlerde yaşanan salgında...
Şehir İçi Evden Eve Ankara  ‘Şehir İçi Evden Eve Ankara Nakliye yapılır’ cümlesini hemen hemen her gün duyarız, okuruz. Genel kapalı kamyon kasalarında sık sık okuru...
Taşınmaya mı karar verdiniz? Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları sizin yerinize tüm taşınma işlemlerini gerçekleştirebilir. Profesyonel bir nakliye firması size birçok hiz...
Evden Eve Ankara Firmaları Nakliyat sektörü içinde en hızlı gelişen alan Evden Eve Nakliye alanıdır. Her geçen gün başarılı firmaların sayısının hızla arttığı evde...
Taşıma ihtiyaçlarınızı karşılayacağına güvendiğimiz çok çeşitli donanımlara sahibiz. Nakliye  bölümümüz, alternatif gereksinimleri karşılamamıza yardımcı olabi...
Ankara‘da birçok nakliye firması bulabilirsiniz. Bu kadar kalabalık ve taşınmanın çok olduğu bir şehirde büyüklü küçüklü birçok nakliye firması bulmanız çok do...