skip navigation

Ankara Evden Eve Nakliyat

Hayatınızda en az bir kere taşınmak zorunda kalırsınız. Ev veya ofis taşıma işlemleri hem yer değişimi hem de birçok işin yapılması gerektiğinden stresli bir iş olarak algılanır ancak Ankara Evden Eve Nakliyat firmamız sizin için tüm nakliye hizmetlerini düzenli şekilde yaparak taşınmanızı daha kolay ve stressiz hale getirir.

 Ankara Evden Eve Nakliye Hizmeti Neden Gerekir?

Ankara içinde taşınıyor olabilirsiniz. Geniş bir çevreniz var ve dostlarınız size taşınmanızda yardımcı olacaklarını söylüyorlar. Peki bu şartlarda bir nakliye firması ile anlaşmanız gerekir mi yoksa taşınmanızı kendiniz ayarlayabilir misiniz?

Birçok kişi taşınma sürecini kendisi gerçekleştirdiğinde daha uygun fiyata taşınabileceğini düşünür. Ancak bu tamamen yanlış bir düşencedir.

Taşınmak için öncelikle eşyalarınızı taşıyacak bir kamyonete ihtiyacınız olacak. Bunu mecburen kiralamak zorunda kalacaksınız. Masrafı düşündüğünüzden çok olacak ayrıca istediğiniz gün ve saatte size zaman ayıramayabilirler. Bu tarz araçlara eşyalarınızı yüklediğinizde beyaz eşyalarınız ve diğer tüm eşyalar zarar görebilir. Bizim kullandığımız araçlar özeldir, eşyalarınızı buna uygun olarak kutularız.

Diğer bir faktör eşyalarınızı taşıyan arkadaşlarınız çok ağır eşyaları taşıyamayabilirler, normalde birkaç saate bitecek bir taşınmayı 4-5 saatte bitirebilirler, eşyaları dikkatle taşımazlar ve kırabilirler. Profesyonel olmadıkları için mobilyaların sökülüp yeniden takılması için yine birini bulmanız gerekir, beyaz eşyaların yeniden kurulması için yine birini bulmanız gerekir bu da size ekstra masraf çıkarır.

 

Ankara Evden Eve Nakliyat

Tüm eşyaları sizin tek tek paketlemeniz ve yeni evde tek tek açarak yerleştirmeniz gerekir. Tüm bunları bütün olarak düşündüğünüzde ve öncelikle eşyalarınızın güvenliği için profesyonel bir Ankara Evden Eve Nakliyat firması ile çalışmalısınız.

Ankara Evden Eve Nakliye Hizmeti Neleri Kapsar?

Daha önce taşınmadıysanız veya profesyonel bir firmadan destek almadıysanız taşınma hizmetlerinin neleri kapsadığını bilmiyor olabilirsiniz. Firmamızın hizmetleri arasında bunları ve daha fazlasını bulabilirsiniz:

ANKARA SİGORTALI NAKLİYE HİZMETİ

Firmamız ister Ankara içinde taşınıyor olun isterseniz farklı bir şehire taşınıyor olun isteğiniz doğrultusunda tüm eşyalarınızı sigortalayarak hizmet vermektedir.

Taşınma esnasında çok dikkatliyiz, eşyalarınıza zarar gelmemesi için her türlü önlemi alırız ancak elimizde olmayan durumlardan ötürü ufak bir hasar olsa dahi bunu sigortalayarak zararı önleyebilirsiniz.

ANKARA ASANSÖRLÜ NAKLİYE HİZMETİ

Firmamız 22 senedir nakliye hizmeti vermektedir. Birçok çeşit binadan nakliyeyi kolaylıkla gerçekleştirdir. Bazen yüksek katlı binalara eşya taşımak zor olabiliyor. Apartman koridorları dar olabilir, asansörü olmayabilir.

Bunun gibi durumlarda asansörlü nakliye hizmetimizle taşınmanızı en kısa ve en kolay şekilde gerçekleştiriyoruz. Firmamız sizlere en iyi hizmet sunmak için her zaman en kaliteli ve son teknoloji araçları kullanmaktadır.

DEPOLAMA HİZMETİ

Bazen tüm eşyalarınızı taşımak istemezsiniz. Eski evinizden çıkmanız gerekir ancak yeni eviniz hazır değildir. Bu ve bunun gibi farklı durumlarda firmamız eşyalarınızı güvenli depolama hizmetleri sunar. Dilerseniz tüm eşyalarınızı dilerseniz bir bölümünü depoda güvenle saklayabiliriz.

Ankara Evden Eve Nakliyat için bizimle iletişime geçerek depolama hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ANKARA KARGO PARSİYEL TAŞIMA

Şehir dışına az miktarda eşya taşımanız gerekebilir. Firmamız farklı şehirlere nakliye hizmeti sunmaktadır. Örneğin İstanbul’a taşıma yaptığımız nakliye aracında boş yer var sizin de eşyalarınız bu boş yere sığabiliyor. Sizden tüm nakliye parasını almak yerine daha uygun bir ücrete eşyalarınızı taşıyabiliriz.

AMBALAJ VE PAKETLEME

Taşınmanın en korkulu zamanı tüm eşyaların paketlenmesi ve onların tek tek açılarak yerine konmasıdır. Özellikle mutfak eşyaları hem kırılabilir hem de tek tek bardakları, tabakları sarmak zaman alıcıdır.

Nakliye firmamız dilerseniz sizin için tüm eşyalarınızı özel ambalajlarla paketleyebilir. Mutfak eşyalarınızı kırılmamaları için özel ambalajlarla sararız, koltuk, beyaz eşya gibi büyük eşyaları özel battaniyelerle sararız yeni eve geldiğimizde ise sizin gösterdiğiniz yerlere tek tek hepsini yerleştiririz.

Deneyimli ve Profesyonel Nakliye Ekibi

Nakliye firmamız 22 senedir nakliye hizmeti vermektedir. Bugüne kadar binlerce evi ve iş yerini güvenle taşıdık.

Ankara Evden Eve Nakliyat ekibimiz yıllardır bizimle çalışan profesyonel elemanlardır. Bazı nakliye firmaları gibi günlük ücretle çalışan geçici personel asla çalıştırmıyoruz. Tüm elemanlarımızı çok iyi tanıyoruz hepsinin güvenilir olduğundan eminiz.

Ankara Evden Eve Nakliyat ekibimiz güler yüzlü, işinde deneyimli, hızlı ve güvenli şekilde taşınmanızı sağlayacak profesyonel bir ekiptir.

Ekip elemanlarımızın özellikleri:

 • Deneyimli
 • Özel üniformalı
 • Güler yüzlü
 • Çalışkan
 • Hızlı
 • Profesyonel

Neden Nakliye İçin Bizi Seçmelisiniz?

Ankara Evden Eve Nakliyat firmamız öncelikle 22 yılı aşkın deneyime sahiptir. Yıllar önce taşıdığımız kişiler taşınmak için yine bizi arıyorlar. Bizi tercih etmenizin sebepleri:

 • 22 yıllık deneyim
 • Son teknoloji araçlar
 • Deneyimli personel
 • Uygun nakliye ücretleri
 • Ücretsiz expertiz
 • Sigortalı nakliye
 • Asansörlü nakliye
 • Kaliteli hizmet
 • Değerli eşyaların dikkatle taşınması

En İyi Nakliye Hizmeti Nasıl Seçilir?

İyi bir nakliye hizmeti seçmek gerçekten zordur. Nakliye firmaları farklı ücretlere iş yaparlar ve verdikleri hizmetler buna göre farklılık gösterir. Profesyonel ve iyi bir nakliye firması sizin için en iyi hizmeti vermelidir.

 • Deneyimli olması
 • Sigortalı nakliye yaptıklarından emin olun.
 • Asansörlü nakliye hizmeti verdiğinden emin olun.
 • Lisanslı olduğundan emin olun.
 • Çalışanlar yıllardır çalışan elemanlar olduğundan emin olun.

Benzer Yazılar

Ofis Taşıma Nakliyat Firmaları Ankara’da birçok ofis, işyeri bulunmaktadır. Ofis taşıması ev taşımadan biraz daha farklıdır. Bunun nedeni bir iş yürütülmesi ve bu...
Ankara’da yaşıyorsanız taşınmanın ne kadar sık yaşanabileceğini biliyorsunuzdur. Ankara memur ve öğrenci şehri olarak nakliye firmalarının en çok çalıştığı ye...
Ankara Nakliye Firmaları Ankara da hizmet hayatına başlayan şirketimiz kısa süre de Nakliye Firmaları içinde kurumsallığı ile ön plana çıkarak geniş müşteri portföyün...
Kurumsal Ankara Nakliyat Firmaları  Firmamız Ankara da kurulmuş olup uzun yıllar boyunca hizmet hayatına devam etmektedir. Ankara Nakliyat Firmaları arayışı içinde olduğunuz...
Evden Eve Nakliyat Mamak ekibimizi arayarak güncel fiyat bilgisi ve aklınızda bulunan tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Genç araç filomuz ile aynı aynı birçok nakliye  hizm...
Ankara’da nakliye firması bulmak çok kolay. Ancak Ankara İçi Evden Eve Nakliyat hizmetini profesyonelce yapan bir firmayı bulmak gerçekten zor bir iş. Nakliye hizmetini pro...